PODLASKA FUNDACJA ROZWOJU REGIONALNEGO

 
 
Sieć Centrów Wspierania Biznesu 2016/12/06

Potrzebujesz fachowej porady związanej z założeniem lub prowadzeniem firmy?

Skorzystaj z usług sieci Centrów Wspierania Biznesu (CWB)

W ramach CWB świadczone są:

Usługi doradcze

  • podstawowe porady dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą;
  • prawno-administracyjne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej (jak zarejestrować nową firmę, jaką wybrać formę opodatkowania);
  • podstawowe informacje o dostępnej na rynku ofercie finansowania zewnętrznego;
  • informacje na temat dostępnych programów pomocowych oraz możliwościach i sposobach korzystania z instrumentów wsparcia MSP;
  • pomoc w kojarzeniu partnerów gospodarczych;
  • materiały na temat Unii Europejskiej;
  • organizację seminariów, szkoleń, konferencji;

KONTAKT:

Biura czynne
od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00-16:00

Białystok

ul. Starobojarska 15
15-073 Białystok
fax: 85 740-86-85

Dorota Isajuk - Menadżer Projektu
e-mail: isajuk@pfrr.pl
tel: 85 740-86-79

Sylwia Gleń
e-mail: glen@pfrr.pl
tel: 85 740-86-73

Anna Wrzesińska
e-mail: wrzesinska@pfrr.pl
tel: 85 740-86-77

Magda Borys
e-mail: borys@pfrr.pl
tel: 85 740-86-88

Łukasz Sakowski
e-mail: sakowski@pfrr.pl
tel: 85 740-86-89

Marcin Pogorzelski
e-mail: pogorzelski@pfrr.pl
tel: 85 740-86-74

Łomża

ul. Polowa 53
18-400 Łomża
Wojciech Szmit
e-mail: szmit@pfrr.pl
tel/fax: 86 215-16-90

Bielsk Podlaski

ul. Mickiewicza 31 pok.14
17-100 Bielsk Podlaski
Krystyna Biełach
e-mail: bielach@pfrr.pl
tel: 85 730-18-42
fax: 85 730-30-22

Hajnówka

ul. Wierobieja 30/18
17-200 Hajnówka
Alicja Orzechowska
e-mail: orzechowska@pfrr.pl
tel/fax: 85 682-51-87

Suwałki

Park Naukowo Technologiczny
Polska-Wschód Suwałki Sp. z o.o.
ul. Innowacyjna 1 lok. 101
16-400 Suwałki
Joanna Kaszkiel
e-mail: kaszkiel@pfrr.pl
kom: 573 379 767